• 0 543 592 53 50
  • info [@] beyazesyaalanlar.net

İkinci el beyaz eşya alanlar

Günümüzde en çok yıpranan ve en sık değiştirme gereği duyduğumuz eşyalar sıralamasında, doğal olarak beyaz eşyalar ilk sırada yer alıyor. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak bizler, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi ve ikinci el ocaklı fırın gibi beyaz eşyalarınızı satın almaktayız.

Bu tarz beyaz eşyaların yanı sıra, ikinci el klima, ikinci el kombi, ikinci el ankastre set ve televizyon tarzı beyaz eşyalar da alım satım yapılmaktadır.

İncirli ikinci el beyaz eşya alan yerler

Öyle zamanlar oluyor ki, daha garantisi süresi dolmayan beyaz eşyaları satmak zorunda kalıyor insanlar. Bunun en büyük sebeplerinden birisi, nem oranı fazla olması ve beyaz eşyaların bazı noktalarında paslanma meydana gelmesidir. Beyaz eşyalar arasında buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi modellerin, alt kısımları paslanmaya ve çürümeye en yakın olan bölümleridir. Bu kısımlar ilk paslanan yada çürümeye başlayan noktalardır.

İkinci el beyaz eşya alanlar, işini bilen bir sistemin parlayan bir dişlisi gibidir. Son derece dikkatli çalışmalarla birlikte müşterilerin burada daima ön planda tutulmak durumundadır.

İkinci el beyaz eşya alan yerler

İstanbul geneli hemen hemen her bölgede, ikinci el eşya alan yerler olarak hizmet vermek durumundayız. Her hangi bir sebepten dolayı, ikinci el beyaz eşyalarınızı satmaya mı karar verdiniz? İkinci el beyaz eşya alım satım firması olarak sizlere, bir telefon kadar yakın mesafedeyiz. Oturduğunuz yerden, beyaz eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz kurumsal web sayfalarımız ve sosyal medya platformlarımız üzerinden, bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

İşini görevini ve sorumluluklarını bilen uzmanların desteği ile birlikte burada beyaz eşya sektörünün çarkı kusursuz bir şekilde dönmeye devam ediyor.

İslambey ikinci el beyaz eşya alan yerler

Satışa çıkarmış olduğunuz beyaz eşyaların, marka ve modeline göre fiyat teklifimiz olacaktır. Garanti süresi henüz bitmemiş veya yeni bitmiş beyaz eşyaların fiyatları farklıdır. Mümkün olduğu kadar, değerinde ve en yüksek fiyat teklifi sunmaya özen göstermekteyiz.

Gözden çıkarmış olduğunuz beyaz eşyalarınızı, hurdaya vermek yada çöpe atmak yerine, ikinci el beyaz alan satan firmalara satarak bütçenize katkı sağlanmalıdır.

İkinci el beyaz eşya alım satım

Beyaz eşyaların alım satım ticareti yapan insanların, hangi beyaz eşya ne kadar kullanılmış ve ne zaman çıkmış iyi bilmesi gerekir. Örnek vermek gerekir ise, ikinci el çamaşır makinesi için fiyat teklifi vereceği zaman, görselden bakıp anlamalıdır. Beş yılın üzerinde ve belirli arızası olan beyaz eşyaların, satış yapılması biraz zor gibi görünmektedir.

İkinci el beyaz eşya alanlar firması olarak, arızalı beyaz eşya satın almıyoruz. Alım satım sırasında oluşan sorunların çözümü ile ilgili, firmamız müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.