Hakkımızda

İkinci el beyaz eşya alanlar firması olarak, hakkımızda bilgileri bu makalemizden edinebilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde bulunmanın tecrübesi ve deneyimiyle sizlere kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz . Siz değerli müşterilerimizin ne istediklerini bilerek istekleriniz doğrultusunda kaliteyi ve tecrübeyi sizlere yansıtıyoruz . Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

İkinci El Beyaz Eşya Alımı Hakkımızda

Çoğumuz gurbetçiyiz ya da geçmiştik, bu yüzden göçmen hayatının yükselen yüksek ve zorlu alçak seviyelerini anlıyoruz. Birinci sınıf cihazların birinci sınıf bir perakendecisi olan odak noktası, her zaman etik, deneyimli bir şirket haline gelmiştir. Alım ve satış ekibinden mükemmel hizmetle müşteriye verilen değer olmuştur. Beyaz eşya alımının bir parçası olarak, tüm ana ürün gruplarında hızlı teslimat için büyük bir stok derinliği sunuyoruz.

Yüzde yüz güvenli ve esnek ödeme ağ geçidimizi kullanarak çevrimiçi sipariş verebilirsiniz. Ya da bizimle telefonda konuşabilirsiniz, ya da tabii ki gelip mağazamızı ziyaret edebilirsiniz, sizi görmek isteriz. Düzenli üretici eğitimi ile teknoloji değişiklikleri ve mevcut en yeni ürünler konusunda güncel kalıyoruz, bu yüzden gelin ve bizi görün ve deneyimli satış ekibinin bazı bilgilerini aktarmasına izin verin. Müşteri başarımızın anahtarıdır. Yıllar boyunca, aynı ailenin mutfak aletlerini bizden satın aldığı çok sadık bir müşteri tabanı oluşturduk. Bu, tüm müşterilerimize verdiğimiz müşteri hizmetinin bir yansımasıdır.

Misyonumuz

İkinci el beyaz eşya alanlar olarak, işlerini İstanbul çapında büyütmek için küçük ve büyük şirketlerle çalışıyoruz. Bu, satın alma gücümüz ve en değerli tedarikçilerle olan ortaklığımız sayesinde sağlanır. Beyaz eşyaları kurtarabilir, tedarik riskini ve çevreye verilen zararı azaltabilir ve kaynak ve fonlarınızı serbest bırakabilirsek toplumunuz fayda sağlayacaktır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahibiz. Firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İkinci el beyaz eşya alanlar olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Her türlü ikinci el eşyanızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Bizi arayarak ikinci el eşyalarınızı kâra dönüştürün! Bizi arayarak ikinci el beyaz eşyaları paraya dönüştürmenin keyfini çıkarın! Tüm ikinci el ve sıfır beyaz eşyalarınızı, istediğiniz yerden anında nakit olarak alıyoruz.